Насос циркуляційний Vitals Aqua CH 25.60.130i (2020)

Артикул: 143522

  • Ціна: 1 769 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна

Характеристики

Напруга живлення, В 230
Частота струму, Гц 50
Максимальна потужність, Вт 95
Тип електродвигуна однофазний з «мокрим» ротором і ступінчастим регулюванням швидкості
Споживана потужність, Вт:
1 ступінь 46
2 ступінь 67
3 ступінь 95
Струм, А:
1 ступінь 0,21
2 ступінь 0,30
3 ступінь 0,43
Максимальний гідростатичний напір, м 6
Максимальна подача, м³ / год 3,3
Максимальна температура теплоносія (TF клас), ° С 110
Клас захисту ІР44
Клас ізоляції Н
Діаметр вхідного / вихідного каналу, мм 25/25
Монтажна довжина, мм 130
Покриття камери насоса антикорозійне електролітичне
Габарити упаковки, мм 185х134х141
Маса нетто / брутто, кг 2,65/2,99

Насос циркуляційний із «мокрим» ротором Vitals Aqua CH 25.60.130i

ОПИС

Безшумний циркуляційний насос Vitals Aqua CH 25.60.130i призначений для примусової циркуляції теплоносія з температурою від +2 °С до +110 °С. Застосовується в замкнутих і відкритих системах охолодження, кондиціонування повітря приміщень. Завдяки безшумності рекомендований для використання в індивідуальних системах опалення.

Встановлюється в змонтовану циркуляційну систему.

Як теплоносій можна використовувати очищену воду або антифризи на основі етиленгліколю, пропіленгліколю, пожежобезпечні оливи. Робоча рідина не має містити великі тверді та абразивні вкраплення. Допустима в’язкість — не більше, ніж на 20% вище за в’язкість води, водневий показник (рН) — у межах 6,5–8,5.

Насос не призначений для перекачування жорсткої прісної, мінеральної, морської води, легкозаймистих речовин і розчинів, емульсій.

Живлення двигуна — від однофазного джерела змінного струму напругою 230 В і частотою 50 Гц. Діаметр вхідного та вихідного каналів — 25 мм.

Зручне триступеневе регулювання режимів

Швидкість обертання робочого колеса можна змінювати вручну за допомогою перемикача швидкостей. Триступеневе регулювання дає змогу встановити оптимальний режим циркуляції теплоносія. Конструкція забезпечує зручне перемикання, навіть коли агрегат встановлений у важкодоступному місці. Максимальна потужність електродвигуна — 95 Вт.

Обмотка статора зі 100% міді

Обмотка статора виконана зі 100% міді. Клас теплостійкості ізоляції обмоток електродвигуна — Н, і тому обмотки електродвигуна стійкі до струму блокування. Немає потреби в додатковому захисті. Для зміни частоти обертання ротора застосовуються багатосекційні обмотки статора. Змінна частота обертання сприяє економії електроенергії.

Кріплення дротів у клемній коробці

Кріплення дротів здійснюється за допомогою зручних пружинних затискачів. Кабельний ввід оснащений ущільненням та пристроєм для зняття механічної напруги в кабелі живлення.

Кришка оснащена еластичним бортиком, який підвищує герметичність клемної коробки.

Чавунний корпус, щілинне ущільнення

Для зручності монтажу передбачена можливість встановлення корпусу двигуна з клемною коробкою в чотирьох положеннях. Якщо на вхідній та вихідній магістралях є запірні крани, двигун можна зняти, не демонтуючи насос із системи. Це полегшує його технічне обслуговування.

Міцний корпус насосної частини моделі Vitals Aqua CH 25.60.130i виготовлений із чавуну. Для захисту від корозії внутрішня поверхня насосної камери гальванізована.

Завдяки використанню чавунного щілинного ущільнення ширина зазору між корпусом та робочим колесом насоса мінімальна. Це зменшує витік теплоносія.

Міцне робоче колесо

Робоче колесо виготовлене з термостійкого композитного матеріалу (поліефіріміду, армованого скловолокном). Це підвищує довговічність насоса.

Ротор, вал і підшипники

У насосі застосований короткозамкнений ротор. Він насаджений на вал та укладений в тонкостінну оболонку із нержавіючої сталі. Така конструкція зменшує ймовірність заклинювання в гільзі ротора. Під час роботи насоса ротор повністю занурений в рідину, що перекачується. Порожниста конструкція валу сприяє ефективному охолодженню ротора та швидкому видаленню повітря з насоса під час пуску. Кільцеві проточки в місцях сполучення валу й підшипника унеможливлюють утворення накипу в підшипникових вузлах.

Вал і підшипники ковзання ротора виготовлені зі зносостійкої кераміки. Завдяки високій твердості і малому коефіцієнту лінійного розширення кераміки досягається довговічність та безшумність роботи. Оскільки обертальні частини й підшипники перебувають в перекачуванній рідині, вона змащує підшипники та добре поглинає вібрацію.

Ізоляційний стакан ротора

Штампований тонкостінний ізоляційний стакан ротора виготовлений із немагнітної нержавіючої сталі AISI 304. Кришка стакана насаджена на вал ротора перед робочим колесом. У кришці й торці стакана запресовані керамічні підшипники.

Різьбова пробка отвору для випуску повітря

Використовується під час першого запуску або повторного запуску після тривалого простою системи опалення (кондиціонування).

Широка комплектність

Циркуляційний насос Vitals Aqua CH 25.60.130i постачається з кабелем електроживлення, мережевою вилкою. У комплекті також є набір високоякісних конекторів та прокладок для під’єднання до трубопроводу.

Розвернути

Особливості насоса циркуляційного Vitals Aqua CH 25.60.130i (2020)

  • зручне триступеневе регулювання режимів;
  • низький рівень вібрацій;
  • вал і підшипники ковзання ротора виготовлені зі зносостійкої кераміки;
  • тонкостінний ізолювальний стакан ротора, що відштампований із нержавіючої сталі — марки AISI 304;
  • надійна багатолопатева крильчатка із термостійкого пластику;
  • до комплекту входить кабель електроживлення з мережевою вилкою;
  • в наявності комплект високоякісних конекторів і прокладок для під’єднання до трубопроводу;
  • діаметр вхідного/вихідного каналу 25/25 мм;
  • максимальна потужність — 95 Вт.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!