Brainy Filter
Ціна
від до грн
Максимальна об'ємна подача (Qmax), л / хв
971
Максимальна об`ємна подача (Qmax)
998
1001
1003
1000
Максимальний напір (Нmax)
986
1002
Максимальний напір (Нmax), м
972
999
Споживана потужність (Р1)
989
Споживана потужність (Р1), Вт
829
973
780
908
804
Сортувати за:

Поверхневі насоси Vitals AQUA відцентрової серії CP

Відцентрові насоси Vitals Aqua мають високу продуктивність і широку сферу застосування.

Якщо ви хочете на своїй ділянці в селі або на дачі організувати індивідуальне водопостачання, найпростіше рішення — купити відцентровий водяний насос. Це найбільш універсальний і простий у монтажі тип агрегатів для перекачування води, і тому найбільш поширений.

Особливості конструкції відцентрового насоса

У відцентровому насосі перенесення робочого тіла (води) відбувається завдяки відцентровим силам. Вони виникають під час обертання робочого колеса. Рідина переміщається уздовж спіралеподібних лопатей від центру до периферії робочої камери. За цих обставин у центрі камери виникає розрідження, а на периферії — надлишковий тиск.

У передній частині, кришці робочої камери, є отвір. До нього веде всмоктувальний патрубок. Робоча камера розширюється подібно до равлика й утворює дифузор. У ньому рух рідини сповільнюється, тиск зростає. Дифузор переходить у вихідний патрубок.

Якщо конструкція призначена для встановлення не у свердловині або колодязі, а на поверхні, агрегат називають відцентровий насос не заглибний (поверхневий).

Переваги та недоліки відцентрових насосів

Подібно до інших технічних пристроїв, гідравлічні агрегати цього типу мають недоліки. Так, у разі потрапляння повітря у вхідний патрубок насос може припинити перекачування води. Для кожного пуску гідравлічну частину і всмоктувальний трубопровід необхідно заповнити водою. Також рекомендується встановити зворотний клапан на всмоктувальний трубопровід. Щоб захистити робочу камеру від потрапляння піску, іржі, інших твердих частинок, рекомендується на вхідному патрубку насоса встановити фільтр.

Однак, усі незручності компенсуються перевагами. Відцентрові насоси характеризує простота конструкції, надійність, безвідмовність, високий ККД. Завдяки своїм перевагам насоси цього типу стали найпоширенішими.

Як вибрати відцентровий насос поверхневий

Щоб зробити правильний вибір, треба відповісти на кілька запитань. Ось вони:

  • Для виконання яких завдань потрібен насос?
  • Яким має бути режим роботи агрегату?
  • У яких умовах він працюватиме?
  • Які кількості води належить перекачувати?
  • З якого джерела будете брати воду? Наскільки вона чиста?

Відцентровий насос для поливу городу або саду потрібен досить продуктивний, але головне — такий, щоб міг працювати багато годин поспіль без зупинки. Адже не обов’язково воду на полив подавати відразу, особливо, якщо вона холодна, зі свердловини. Ліпше зібрати достатню кількість у бочці, цистерні або басейні, дати прогрітися: так краще для рослин.

Можна також використовувати відцентровий поверхневий насос для свердловини завглибшки до 8 метрів. Якщо джерело води — річка або ставок, а висота, на яку треба качати, не більше 15–25 метрів, то відцентровий насос також стане в пригоді. А ще відцентрові насоси застосовують для підвищення тиску в побутових і магістральних водопроводах, відкачування води з водойм, резервуарів для їхнього осушення.

Відцентрові агрегати, що відповідають усім цим вимогам, надійні й недорогі, випускає компанія Vitals Aqua. Ці насоси можуть застосовуватися самостійно або в складі насосних станцій. Легко вбудовуються до будь-яких типів систем водопостачання.

Безвідмовність — головна якість насоса відцентрового Vitals

Обмотки статора електродвигуна виготовляються зі 100% міді. Вони не втрачають працездатності за тривалої роботи, клас ізоляції В. Двигун має вбудований захист від перегріву. А для поліпшеного відведення тепла застосовані ребра охолодження корпусу збільшеної площі. Насос може тривалий час і безперервно працювати, навіть коли температура води й повітря сягає +40 °С. Високоміцні, довговічні матеріали, передові технічні досягнення застосовуються у всіх відповідальних вузлах і деталях Vitals Aqua. Тому відцентрові насоси слугують довго і практично ніколи не ламаються.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!