Дренажні заглибні насоси Vitals AQUA

Дренажні заглибні насоси Vitals AQUA

Заглибний дренажний насос використовується для осушення затоплених приміщень і ділянок, штучних ставків, басейнів. Особливістю цього агрегату є здатність перекачувати як чисті, так і забруднені рідини за умови, що концентрація твердих частинок не перевищуватиме 12 кг/куб.м. Компанія ТМ Vitals Aqua пропонує оптом купити дренажні насоси з високими робочими характеристиками. Устаткування проводиться відповідно до ДСТУ України, супроводжується гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

Сфера застосування

Агрегати призначені для перекачування вод із середнім ступенем забрудненості: побутових, сільськогосподарських і комунальних стоків. Область застосування включає:

 • відкачування води із затоплених погребів, підвалів, дренажних комунікацій, котлованів, басейнів;
 • зниження рівня грунтових вод при підтопленні сільськогосподарських площ;
 • подачу води з природних і штучних відкритих водойм в зрошувальні системи, фонтани.

Допускається використання обладнання для перекачування стоків, що містять побутову хімію. На відміну від фекальних модифікацій, дренажні насоси не призначені для відкачування вмісту каналізаційних систем з великими волокнистими або твердими включеннями. Температура рідкого середовища повинна бути в діапазоні від +4 до +35ºС.

Конструкція і принцип роботи дренажних насосів Vitals Aqua

Пристрої відносяться до категорії глибинних роторних насосів. Робочий вал агрегатів розташований вертикально, а напірний патрубок на бічній частині корпусу. Насосна частина приводиться в рух асинхронним однофазним електродвигуном, розрахованим на тривалу безперебійну роботу (S1) при температурі навколишнього середовища не вище +40ºС.

Основними робочими елементами є:

 • електродвигун;
 • насосна частина.

Ці дві конструктивні частини спільно укладені в корпус циліндричної форми. Живлення розташованого зверху мотора забезпечує електричний кабель, підключений до джерела струму 220В і частотою 50 мГц. Насосна частина розміщується знизу і обладнана отворами для забору води. Оскільки при експлуатації техніка повністю занурена в рідке середовище, корпус герметичний. Для автоматичного контролю рівня рідини і аварійного відключення в разі необхідності пристрій оснащено поплавком-вимикачем, що живиться від окремого електрокабеля.

Потік рідини приводиться в рух обертанням робочого колеса. Воно захоплює воду і направляє її в бік напірного трубопроводу, підключеного до бічного патрубка. Для експлуатації пристрій встановлюється на твердій основі нижче рівня поверхні води або підвішується на робочій глибині на гнучкому тросі, який кріпиться до ручки для перенесення.

Переваги дренажних насосів Vitals Aqua

До конструктивних достоїнств техніки відносяться:

 • мідна обмотка статора електродвигуна;
 • робочий вал зі стійкої до агресивних середовищ нержавіючої сталі;
 • підшипники закритого типу;
 • сальники торцевого ущільнення з зносостійкої і міцної кераміки;
 • заповнена маслом порожнина торцевого ущільнювача вузла;
 • робоче колесо з чавуну або стійкого полімеру.

Ціна дренажного насоса залежить від його продуктивності, потужності, створюваного напору та інших характеристик. Обладнання випускається в корпусі з пластику, чавуну або нержавіючої сталі, оснащується вимикачем поплавця і кабелем живлення довжиною до 10 метрів.

Спроби придбати дренажний насос недорого можуть обернутися непередбаченими витратами на ремонт, обслуговування або повну заміну агрегату. Якщо ви хочете купити надійну техніку з великим робочим ресурсом, вибирайте продукцію ТМ Vitals Aqua. Наші агрегати справно відпрацюють протягом нормативного терміну служби - 5 років, а для вашої впевненості в якості обладнання даємо на нього гарантію 3 роки. Оптові поставки продукції виконуються по всій Україні.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!