Насосні станції автоматичні Vitals AQUA

Насосні станції автоматичні Vitals AQUA

Постійний доступ до чистої води — один з найважливіших елементів комфортного проживання. Налагодити ефективну роботу водопостачання допоможуть автоматичні насосні станції для приватного будинку ТМ Vitals Aqua. Устаткування відповідає стандартам України, має високі робочі характеристики і конструктивні особливості, які забезпечують довгу службу техніки. Широкий модельний ряд дозволяє підібрати агрегат необхідної продуктивності для вирішення найрізноманітніших завдань.

Галузь застосування

Насосні станції Vitals Aqua в автоматичному режимі забезпечують споживачів водою, яку перекачують зі свердловин, колодязів, водоймищ та інших відкритих джерел. Водозабір також може здійснюватися з магістральних або локальних напірних систем, і тоді споживач отримує перевагу у вигляді більш високого напору. Особливістю обладнання є здатність підтримувати встановлений користувачем діапазон тиску в комунікаціях шляхом автоматичного включення і виключення насоса. Щоб уникнути частих зупинок і пусків насоса, в пристроях передбачено наявність гідроакумулятора (розширювального бака).

Техніка використовується:

  • для автономної водоподачі в житлові будинки, на господарські та інші об'єкти;
  • в складі багаторівневих систем водопостачання;
  • для подачі води в системи іригації і зрошення.

Пристрої призначені для перекачування чистої води без волокнистих і абразивних включень. Не рекомендується використовувати їх для вод з високим ступенем мінералізації. Температура рідкого середовища повинна знаходитися в діапазоні від +4 до +40 ºС, а глибина джерела не повинна перевищувати 8 метрів. Якщо є ризик, що після забрудненої рідини в трубопроводі, насосної частини та інших робочих елементах можуть утворюватися відкладення, після завершення роботи обладнання рекомендується промити.

Серії автоматичних насосних станцій Vitals Aqua

1. AJ, AJS, AJW. Агрегати цих серій укомплектовані відцентровими консольними роторними насосами з горизонтально розташованим робочим валом. Для підтримки стабільно високих показників тиску в комплектацію включені внутрішні ежектори. Щоб після виключення насоса потік рідини не кидався в зворотному напрямку, на вхідному трубопроводі рекомендується встановити зворотний клапан. Моделі серії J випускаються з укороченим чавунним корпусом насосної частини, в моделях JW застосовується подовжений корпус насосної частини з чавуну, а агрегати серії JS мають полегшений корпус насосної частини з нержавіючої сталі.

Наявність в конструкції відцентрового насоса внутрішнього ежектора позбавляє від необхідності заливати воду в порожнини перед кожним стартом. Це необхідно робити тільки при першому запуску. Надалі заливання водою не знадобиться за умови, що насосна магістраль зібрана правильно і встановлено зворотний клапан. Перевагою даної серії насосних станцій також є здатність підтримувати стабільні параметри потоку. Купити автоматичні насосні станції цього типу рекомендують у випадках, коли необхідно отримати великий об’єм води при низькому або середньому тиску.

2. PQ, VQ. Серії насосних станцій оснащені вихровими самовсмоктуючими насосами з роторами сухого типу. Робочий вал розташований горизонтально і приводиться в рух асинхронним однофазним електромотором, підключеним до джерела змінного струму 220 В. Перекачувана рідина рухається за рахунок обертання робочого колеса, по периметру якого розташовані лопатки.

Насосні станції цього типу стабільно працюють з рідким середовищем, насиченим бульбашками повітря. Не рекомендується використовувати насосні станції для перекачування мінеральної або морської води, легкозаймистих рідин, а також води з високим вмістом волокнистих і абразивних частинок. Щоб не допустити засмічення камери насосної частини, на вхідному патрубку рекомендується встановити захисний фільтр.

Переваги насосних станцій Vitals Aqua

Устаткування проводиться відповідно до стандартів ГОСТ 12.2.007.0-75; ISO 8528-8: 2004; CISPR 14-1: 2004; CISPR 14-2: 2007. Техніка Vitals Aqua відрізняється високими робочими характеристиками, надійністю і довговічністю, при дотриманні правил експлуатації не вимагає постійного обслуговування.

До конструктивних достоїнств продукції відносяться:

  • обмотка статора електродвигуна з мідного дроту;
  • міцний вал насоса з нержавіючої сталі;
  • зносостійкі якісні підшипники;
  • керамічне ущільнення;
  • латунне робоче колесо;
  • автоматизована система захисту електродвигуна.

Підприємство пропонує різні за характеристиками автоматичні насосні станції для дачі, заміського будинку або квартири, реалізує продукцію оптовими партіями з доставкою по території України. Запрошуємо до співпраці будівельні супермаркети, інтернет-магазини, приватних оптових замовників. Кожен клієнт отримує повний інформаційний та сервісний супровід.


Для того, щоб купити насосну станцію автоматичну Віталс АКВА необхідноно клікнути на кнопку "купити" і обрати товар у одного з наших дилерів (крім того, Ви можете вибрати дилера з усього списку на сторінці "Де купити").

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!