Фiльтр
Ціна
від до грн
Максимальна об'ємна подача (Qmax), л / хв
960
836
Максимальний напір (Нmax), м
961
964
Споживана потужність (Р1), Вт
962
965
Сортувати за:

Поверхневі насоси Vitals AQUA вихрової серії PQ

Вихрові насоси Vitals Aqua PQ — найкраще рішення там, де воду треба подавати на велику висоту.

Сонце повернуло з зими на тепло, і нагадує власникам будинків, дач, земельних ділянок про майбутні літні радощі й турботи. Хтось мріє скупатися у власному басейні. Хтось планує відремонтувати, довести до ладу дворові будови, забетонувати майданчик. Садівники й городники починають висаджувати розсаду, саджають ранні овочі. Щоб повною мірою скористатися можливостями, які несе із собою літо, треба забезпечити водою дім, будівництво, рослини, домашню живність. Вручну — відрами з колодязя або річки не наносиш. Добре, якщо є загальний водопровід. Але в спеку, коли йде великий розбір на полив, тиск частенько «просідає». Для всіх цих проблем чудове рішення — купити водяний насос.

Головна відмінність зовні схожих агрегатів

Серед насосів, які встановлюються на поверхні (поверхневих), найбільш поширені відцентрові та вихрові. Їхній головний робочий орган — робоче колесо з лопатями, що розходяться від центру до краю. Колесо швидко обертається всередині робочої камери та приводить у рух воду. Але у відцентрового насоса лопаті спіралеподібні, а у вихрового — прямі. Вони створюють вихор, тому й насос називається вихровим.

За однакових розмірів, ваги та обертів водяний напір у вихрового насоса в кілька разів вищий, ніж у відцентрового. Наприклад, вихровий насос Vitals Aqua PQ 747de може підняти воду на висоту 53 метри — практично 17-й поверх багатоповерхівки. У цьому і криється головна відповідь на запитання: який купити насос — вихровий чи відцентровий? Вихрові насоси водяні стануть у пригоді скрізь, де потрібен високий напір і нема потреби перекачувати великий обсяг води.

На допомогу садівникам і городникам — вихрові насоси Vitals

Різні рослини потребують різної кількості поливів за сезон і не однакової кількості вологи. Так, дерева за літо достатньо полити 4–6 разів, а водолюбну капусту — частіше та більше. Але в середньому, як стверджують аграрії, на сотку землі за один полив потрібно від 500 до 4000 літрів води. Для поверхневих насосів вихрової серії PQ компанії Vitals Aqua це завдання цілком здійсненне. Навіть один із найменших, Vitals Aqua PQ 433de, може за годину перекачати 1980 літрів — непогана продуктивність!

Через здатність створювати великий напір вихровий насос — найкраще рішення для поливу саду або городу, які розташовані на схилі вздовж річки. Таких багато в українських селах — у центрі на Сухій та Мокрій Сурі, Орелі, на гірських карпатських річках.

Де поверхневих джерел води немає, але є свердловина із дзеркалом води на глибині 4–6 метрів від поверхні землі, на допомогу також прийде поверхневий вихровий насос. Адже він здатен качати воду з глибини до 8 метрів. Ця здатність позбавляє необхідності застосовувати складний у монтажі та експлуатації заглибний насос. Ще одна важлива перевага — стійка робота навіть у випадках, коли у воді багато бульбашок повітря. Тому, якщо треба качати воду з не дуже глибокої свердловини або колодязя, рекомендується купити вихровий насос для поливу.

Відомо, що рослини ліпше приймають воду достатньо теплу. Тому холодну воду перед поливом радять кілька годин відстояти в бочці або басейні.

Сучасні технічні рішення і універсальність вихрових насосів

Насос вихровий для будинку годиться так само добре, як і для поливу. Вихрові насоси можуть працювати самостійно або в складі автоматичних і напівавтоматичних насосних станцій. Чудово працюють у системах водопостачання та підвищення напору будинків і дач.

Важлива властивість вихрових насосів Vitals Aqua PQ — сучасні технічні рішення й застосовані в конструкції матеріали. У насосах обмотки статора електродвигуна виготовлені зі 100% міді, клас ізоляції В. Крім того, для доброго відведення тепла корпус забезпечений ребрами охолодження збільшеної площі. Двигун додатково оснащений захистом від перегріву. Усе це дає змогу насосу тривало працювати навіть за температури вхідної води й навколишнього повітря +40 °С.

Однак, купуючи вихровий насос, треба враховувати, що він чутливий до наявності завислих частинок у воді. Якщо їх багато, агрегат працюватиме нерівно і скоро вийде з ладу. Щоб запобігти потраплянню в робочу камеру піску, іржі, інших твердих частинок, рекомендується на вхідному патрубку насоса встановити фільтр.

Компактність, портативність і стійка робота — переваги, через які варто купити насос поверхневий вихровий.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!