Гідроакумулятори і розширювальні баки Vitals AQUA

Гідроакумулятори і розширювальні баки Vitals AQUA

Надійні гідроакумулятори і розширювальні баки ТМ Vitals Aqua підтримують стабільні параметри тиску в системах водопостачання і опалювання. В каталозі підприємства представлені ємності різного об'єму для побутового та промислового застосування. Устаткування реалізується оптом з доставкою по території України.

Галузь застосування

    1. Гідроакумулятори. Основні конструктивні елементи пристроїв - металевий бак і мембрана з еластичного матеріалу. Гідроакумулятори вирішують наступні завдання:

 • захищають трубопроводи від гідроударів;
 • створюють запас води під тиском;
 • знижують частоту включень насосів і тим самим подовжують термін їх служби;
 • підтримують стабільні показники тиску в комунікаціях.

Принцип роботи гідроакумулятора простий: насос заповнює мембрану водою до тих пір, поки реле не зафіксує максимально допустимий рівень тиску. Мембрана розтягується і стискає повітряний прошарок, який знаходиться між нею і сталевими стінками бака. Коли тиск у водопроводі знижується, стиснене повітря провокує викид води з мембрани в систему. У цей момент насос знову включається і цикл повторюється.

    2. Розширювальні баки. Принцип роботи цих агрегатів ідентичний, але їх призначення дещо інше. Вони використовуються для компенсації тиску в замкнутих контурах опалювальних систем.

При нагріванні теплоносій розширюється, і на елементи трубопроводу впливає надлишковий тиск. При охолодженні рідкого середовища тиск в системах падає. Щоб стабілізувати цей параметр, в системи інтегрують розширювальний бак. У результаті розігрівання надлишкового об’єму теплоносій заповнює мембрану, через що в баку формується область стисненого повітря. При охолодженні або незначних витоках компенсаційний обсяг рідини витісняється з мембрани і підтримує робочий рівень тиску в системі опалення.

Для нормальної роботи гідроакумулятора і розширювальних баків необхідні наступні параметри води:

 • концентрація механічних домішок не більше 20 г/куб.м;
 • розмір неабразивних включень не більше 0,1 мм;
 • температура води від +4ºС.

Обладнання не призначене для систем, в яких циркулює рідке середовище з високим рівнем мінералізації, легкозаймисті рідини, хімічно агресивні розчини.

Переваги гідроакумуляторів і розширювальних баків Vitals Aqua

Устаткування виготовлене за сучасними технологіями і розраховане на тривалу експлуатацію, відрізняється надійністю і високими робочими характеристиками. Вироби відповідають стандартам України.

В асортименті ТМ Vitals Aqua представлені наступні модифікації гідроакумуляторів:

 • горизонтальні серії UTH об'ємом 24, 50, 80, 100 л;
 • горизонтальні з корпусом з нержавіючої сталі серії UTHS об'ємом 24 і 50 л;
 • горизонтальні покращені серії UTHL на 24 і 50 л;
 • вертикальні UTV на 80 і 100 л.

Розширювальні баки представлені розбірними і нерозбірними моделями. У розбірних передбачена можливість заміни мембрани у разі її пошкодження.

До конструктивних достоїнств гідроакумуляторів і розширювальних баків Vitals Aqua відносяться:

 1. Міцна і зносостійка мембрана EPDM (для питної води).
 2. Фланець з полімерною вставкою, що перешкоджає контакту води зі схильними до корозії матеріалами.
 3. Універсальне кріплення для насоса на гідроакумулятори.
 4. Надійне різьбове кріплення фланця.

Щоб купити гідроакумулятор або розширювальний бак, зв'яжіться з менеджерами ТМ Vitals Aqua за вказаними на сайті телефонами. Продукція реалізується оптовими партіями, кожному покупцеві пропонується інформаційний та сервісний супровід.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!