Поверхневі насоси Vitals AQUA

Поверхневі насоси Vitals AQUA

Компактні поверхневі насоси використовують при необхідності організувати водозабір з відкритого водоймища або неглибокого колодязя. Агрегати цього типу відрізняються невеликою вагою, легко підключаються та демонтуються. Для того, щоб бути впевненими в якості та надійності техніки, рекомендуємо купувати продукцію ТМ Vitals Aqua. Наше обладнання має високі робочі характеристики та відповідає стандартам України.

Область застосування поверхневих насосів для води

У більшості заміських будинків, дач і котеджів в якості джерела води використовується свердловина чи колодязь. Якщо їх глибина не перевищує 8 метрів, встановлювати в них заглибні моделі недоцільно. Замість цього використовують поверхневі агрегати, які встановлюють на поверхні в безпосередній близькості до точки водозабору.

Поверхневі насоси використовують для вирішення таких завдань:

 • водопостачання дач, приватних будинків;
 • подачі води в зрошувальні системи;
 • наповнення та осушення фонтанів, басейнів, дренажних каналів;
 • зниження рівня грунтових вод.

Пристрої відрізняються компактними розмірами, невеликою вагою, легко підключаються і демонтуються, для обслуговування їх не потрібно витягувати з рідини.

Види поверхневих насосів

 1. Відцентрові. Устаткування цього типу створює рух рідкого середовища за рахунок обертання робочого колеса з вигнутими лопатками, захоплюючими потік. На рідину, що проходить через внутрішню частину агрегату, впливає відцентрова сила. Вона відкидає потік до стінок насосної частини і сприяє його просуванню в сторону вихідного патрубка. Одночасно з цим, в центральній частині насосного відсіку створюється область розрідженого середовища, що провокує всмоктування нової порції води через вхідний патрубок в корпусі.
 2. Відцентрові моделі характеризуються високою продуктивністю, але не забезпечують великий напір. Тому їх найчастіше використовують для зрошення, відкачування резервуарів і в інших випадках, коли до напору не пред'являються високі вимоги.
 3. Вихрові. Рух потоку в цих пристроях створює робоче колесо, на якому розташовано безліч лопаток. Купити поверхневий насос для води вихрового типу можна рекомендувати в разі, коли необхідно отримати високий напір при невеликому обсязі рідини. При цьому слід враховувати, що обладнання чутливо до якості води: його не використовують для перекачування води з високим вмістом твердих домішок.
 4. З внутрішнім ежектором. Ці моделі доцільно використовувати у випадках, коли глибина джерела перевищує 8 метрів, але з якихось причин немає можливості встановити занурювальну модель. Від відцентрових вони відрізняються тим, що мають потребу в заливці водою порожнини насоса тільки при першому запуску. У наступних запусках заливання водою не потрібно, якщо правильно зібрана насосна магістраль і встановлений зворотний клапан. Агрегати укомплектовані ежектором - пристроєм, який формує натиск у всмоктувальній магістралі. Воно надає потоку води додаткового прискорення і тим самим збільшує об'єм рідини, що відкачується з джерела за одиницю часу.

Переваги поверхневих насосів Vitals Aqua

ТМ Vitals Aqua — один з провідних українських постачальників насосного обладнання. Представлена ​​в каталозі техніка відрізняється надійністю і довговічністю, супроводжується гарантійним та сервісним обслуговуванням. До конструктивних переваг поверхневих насосів Vitals Aqua відносяться:

 • міцний робочий вал з нержавіючої сталі;
 • мідна обмотка статора електродвигуна;
 • високоякісні зносостійкі підшипники;
 • кераміко-графітові ущільнювачі;
 • латунне робоче колесо насосної частини;
 • кришка і корпус з чавуну, нержавіючої сталі.

Ціна поверхневого насоса залежить від робочих характеристик, особливостей конструкції. Замовляючи обладнання у виробника — Ви отримуєте вигідну пропозицію. ТМ Vitals Aqua реалізує продукцію оптом, забезпечує доставку замовлень по всій території України. Кожному клієнту гарантується інформаційний та сервісний супровід.


Для того, щоб купити поверхневий насос Виталс АКВА необхідноно клікнути на кнопку "купити" і обрати товар у одного з наших дилерів (крім того, Ви можете вибрати дилера з усього списку на сторінці "Де купити").

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!