Заглибні насоси Vitals AQUA

Заглибні насоси Vitals AQUA

Щоб організувати безперебійну подачу води зі свердловини або колодязя, купіть заглибний насос ТМ Vitals Aqua. Устаткування відрізняється еталонними технічними характеристиками, відповідає нормативним документам і ДСТУ України. Компанія виконує оптові поставки продукції по всій території країни, надає консультативну допомогу щодо вибору агрегатів, забезпечує сервісне обслуговування насосної техніки.

Принцип роботи заглибних насосів для будинку

Глибинні моделі експлуатують при повному зануренні в рідину, що перекачується. Найчастіше вони встановлюються в свердловинах і колодязях, але можуть використовуватися і для подачі води з відкритих водоймищ, за умови розташування нижче рівня поверхні. Їх корпуси герметичні і захищають електродвигун від контакту з вологою. Циліндрична форма спрощує розміщення агрегатів в обсадних колонах, вузьких вертикальних траншеях.

За принципом роботи пристрої розділяються на:

 1. Вібраційні. У них подачу води забезпечують зворотно-поступальні переміщення діафрагми, що приводиться в рух електромотором. Через порівняно невисоку продуктивність ціна заглибних насосів цього типу нижче, а область їх застосування охоплює рішення простих побутових завдань: полив присадибної ділянки, постачання водою приватного будинку, дачі. До переваг моделей відносяться: економічність, надійність, можливість експлуатації в лужних середовищах.
 2. Відцентрові. Вони перекачують воду за рахунок обертання шнека, вихрового колеса або багатоступеневої батареї робочих коліс, розташованої на одному ведучому валу. Ці продуктивні агрегати розраховані на тривалу безперебійну роботу, здатні подавати рідину з великої глибини.

Види заглибних насосів Виталс

 1. Глибинні свердловинні. Вони застосовуються для подачі питної і технічної води зі свердловин і бувають вихрові, відцентрові та шнекові. Глибинні свердловинні насоси Vitals Aqua піднімають рідину з глибини і забезпечують її транспортування по наземним і внутрішньобудинковим комунікаціям під певним тиском.
 2. Колодязні. Застосовуються для забору води з колодязів. Оскільки рівень води в таких джерелах може сильно змінюватися, ці глибинні насоси для будинку оснащені спеціальним захистом від сухого ходу - поплавком.
 3. Дренажні. Призначені для осушення затоплених приміщень, ділянок, відкачування води з басейнів і фонтанів. Особливістю техніки є можливість перекачування рідин, забруднених мулом, піском, побутовою хімією.
 4. Дренажно-фекальні. Моделі використовуються для осушення котлованів, затоплених приміщень і ділянок, басейнів і фонтанів, а також для відкачування вмісту з каналізаційних колекторів, дренажних систем. Устаткування застосовується для переміщення забруднених вод з високим вмістом біологічних відходів, волокнистих включень, масел, побутової хімії, механічних частинок.

Переваги заглибних насосів Vitals

Насосне обладнання ТМ Vitals Aqua відмінно зарекомендувало себе в експлуатації. Без перебільшення можна говорити про те, що це одні з кращих заглибних насосів, здатних гідно конкурувати з аналогами. Високі робочі характеристики моделей забезпечують такі конструктивні особливості:

 • високоякісні мідні дроти в статорах;
 • керамічні сальники торцевого ущільнення;
 • автоматичне балансування коліс насосної частини;
 • вали з нержавіючої сталі;
 • заповнений маслом двигун;
 • зносостійкі підшипники закритого типу.

Компанія ТМ Vitals Aqua запрошує до співпраці інтернет-магазини і оптових клієнтів. У нас ви зможете купити заглибні насоси різних модифікацій і доповнити асортимент ваших торгових майданчиків якісним обладнанням з гарантією виробника.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!