Колодязні глибинні насоси Vitals AQUA

Колодязні глибинні насоси Vitals AQUA

Продуктивний і надійний колодязний насос ТМ Vitals Aqua - відмінний вибір для системи водопостачання приватного будинку. Агрегат встановлюється в колодязях і забезпечує подачу чистої води в наземні і внутрішньобудинкові комунікації. Представлене в каталозі обладнання сертифіковане у відповідності зі стандартами України:

 • ДСТУ 12.2.003-91;
 • ДСТУ 12.2.007.0-75;
 • ДСТУ 12.2.007.1-75;
 • ТУ У 29.1-31784963-001: 2008.

Агрегати відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, супроводжуються сервісним та гарантійним обслуговуванням.

4 причини використовувати занурювальний колодязний насос для водопостачання

В колодязях можна встановлювати як поверхневі, так і заглибні гідромашини, але ми рекомендуємо віддати перевагу саме останнім. На користь глибинних моделей говорять такі чинники:

 1. Занурювальні колодязні насоси здатні доставляти воду з підземних джерел, розташованих на глибині до 100 метрів і навіть більше.
 2. Пристрої мають високу продуктивність. Вони здатні не тільки підняти воду на поверхню, але і забезпечити стабільний напір в наземних трубопроводах.
 3. У стандартну комплектацію глибинних моделей найчастіше входить фільтр, що перешкоджає засміченню твердими домішками. Це подовжує термін їх служби, дозволяє рідше виконувати чистку і сервісне обслуговування.
 4. Так як техніка охолоджується рідиною, що перекачується, ймовірність її перегріву мінімальна. Для додаткового контролю за роботою обладнання його можна укомплектувати вимикачем поплавця. Цей пристрій автоматично вимкне колодязний насос, якщо рівень рідини в джерелі знизиться до критичних значень.

Відцентрові колодязні насоси для водопостачання

Найбільшою популярністю користуються відцентрові пристрої. Потік робочого середовища в них наводиться в рух багатоступінчастою батареєю робочих коліс, закріплених на одному валу. Дифузори у вигляді лопаток проганяють воду через кожне колесо і направляють її до вихідного патрубка і далі - в напірний трубопровід.

Агрегати цього типу мають циліндричну форму, їх корпус надійно захищено від проникнення вологи всередину. Робочий вал розташовується вертикально, двигун знаходиться у верхній частині корпусу. У нижній частині передбачені отвори для забору рідини, у верхній - зворотний клапан і патрубок для підключення до трубопроводу. Пристрої призначені для перекачування чистої води, в якій концентрація твердих домішок не перевищує 20 г/куб.м.

Переваги колодязних насосів Виталс

Насосне обладнання ТМ Vitals Aqua виробляється відповідно до міжнародних стандартів якості і безпеки. Якщо ви хочете забезпечити безперебійну систему водозабезпечення приватного будинку, купіть колодязний насос цього бренду. Будь-який вибраний агрегат порадує вас низьким рівнем шуму і вібрації, здатністю тривалий час працювати в безперервному режимі, підтриманням стабільного тиску в трубах і невибагливістю в обслуговуванні.

Високі технічні характеристики гідромашин забезпечують такі конструктивні особливості:

 • робочі вали з нержавіючої сталі;
 • обмотка статора з мідного дроту;
 • сальник торцевого ущільнення з зносостійкого кераміки;
 • високоякісні підшипники закритого типу;
 • заповнений маслом двигун.

Компанія ТМ Vitals Aqua реалізує колодязні насоси для дому оптом з доставкою по всій території України. Запрошуємо до співпраці інтернет-магазини, будівельні супермаркети, приватних оптових замовників. Кожному партнеру ми гарантуємо інформаційну та сервісну підтримку. З питань закупівель телефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!