Дренажно-фекальні насоси Vitals AQUA

Дренажно-фекальні насоси Vitals AQUA

Компанія ТМ Vitals Aqua виробляє насоси дренажні фекальні відповідно до стандартів України. Устаткування має ряд конструктивних особливостей, які дають йому вагомі конкурентні переваги перед продукцією інших виробників. Агрегати демонструють високі робочі характеристики, відрізняються надійністю і безпекою.

Область застосування насосів дренажних фекальних

При експлуатації заглибні моделі розташовуються нижче рівня рідини. Їх використовують в побуті, на комунальних та промислових підприємствах, в сільському господарстві. Агрегати призначені для:

 • осушення затоплених котлованів, канав, підвалів, дренажних колодязів;
 • зниження рівня стічних і ґрунтових вод;
 • подачі води в зрошувальні системи;
 • видалення вмісту каналізаційних відстійників, колодязів.

Устаткування працює з рідкими середовищами, в яких розчинені компоненти побутової хімії, сільськогосподарські добрива. Від дренажного аналога заглибний дренажний фекальний насос відрізняється тим, що здатен перекачувати стоки, забруднені волокнистими включеннями і великими твердими фрагментами. На деяких моделях встановлюють подрібнювачі, і тоді їх продуктивність і сфера застосування розширюється.

Принцип роботи обладнання

Вал заглибних роторних агрегатів розташований вертикально. Збоку на корпусі передбачено напірний патрубок, за допомогою якого виконується підключення до трубопроводу. Роботу пристроїв забезпечує асинхронний однофазний електромотор, що підключається до джерела змінного струму 220 В. Техніка розрахована на тривалу безперервну експлуатацію при температурі повітря до +40 ºС.

Основними конструктивними елементами дренажних фекальних насосів для каналізації є:

 • електродвигун;
 • насосна частина.

Ці модулі спільно встановлені в герметичному корпусі: мотор зверху, насосний відсік - знизу. До двигуна підведено кабель живлення і електрокабель поплавкового вимикача. У нижній частині корпусу знаходяться водозабірні отвори. Модель KCG913о укомплектована самоочисним круговим ножем, призначеним для подрібнення твердих часточок.

Рідке середовище приводиться в рух обертовим робочим колесом. Воно захоплює воду в насосній камері і направляє потік в бік вихідного патрубка і далі в трубопровід. При монтажі агрегати встановлюють на тверду основу, розташовану на рекомендованій виробником глибині. Також можливо підвішування техніки на гнучкому тросі.

Переваги заглибних дренажних фекальних насосів Vitals Aqua

Устаткування проводиться відповідно до стандартів України: ДСТУ EN 60335-2-41: 2015 року, ДСТУ EN 61000-3-2: 2016, ДСТУ EN 61000-3-3: 2017, ДСТУ EN 55014-1: 2016, ДСТУ EN 55014- 2: 2015. Серед конструктивних рішень техніки:

 • мідна обмотка статора електродвигуна;
 • довговічні підшипники закритого типу;
 • вал насоса з нержавіючої сталі;
 • чавунне робоче колесо;
 • керамічний сальник торцевого ущільнення;
 • заповнена маслом порожнина ущільнювального вузла;
 • корпус з чавуну (чавуну і нержавіючої сталі в моделях серії KS).

Для контролю відсмоктування рідини передбачено поплавковий вимикач. Він автоматично відключає агрегат, якщо рівень води знижується до критичної позначки.

При дотриманні експлуатаційних вимог, наведених в інструкції виробника, обладнання демонструє високу продуктивність і економічність. Не слід купувати дренажно-фекальні насоси для перекачування води з високою мінералізацією, з великими твердими й абразивними включеннями, з концентрацією твердих забруднень більше 12 кг/куб.м. Рекомендується встановлювати пристрої в колодязі, діаметр яких становить не менше 550 мм.

Щоб дізнатися більше про особливості обладнання і купити дренажні фекальні насоси для каналізації оптом, звертайтеся в компанію ТМ Vitals Aqua. Ми забезпечуємо замовникам інформаційну та сервісну підтримку, в повному обсязі виконуємо гарантійні зобов'язання. Продукція доставляється по всій території України.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!