Свердловинні заглибні насоси Vitals AQUA

Свердловинні заглибні насоси Vitals AQUA

Системи водопостачання з глибинними свердловинними насосами - оптимальне рішення для приватних будинків і об'єктів, що не підключені до централізованих комунікацій. Агрегати цього типу здатні піднімати воду з глибини і транспортувати її надземними трубопроводами під необхідним тиском. Компанія ТМ Vitals Aqua реалізує оптом моделі для побутового та промислового застосування, які відповідають нормативним документам України:

 • ДСТУ EN 60335-2-41: 2015,
 • ДСТУ EN 61000-3-2: 2015,
 • ДСТУ EN 61000-3-3: 2017,
 • ДСТУ EN 55014-1: 2016,
 • ДСТУ EN 55014-2: 2015.

Устаткування супроводжується гарантією і сервісним обслуговуванням.

Конструкція і принцип роботи глибинного свердловинного насоса

Частина корпусу насоса з електродвигуном всередині захищена від проникнення вологи. В ході експлуатації помпа повністю занурена в рідину. Роботу приводного електродвигуна забезпечує живлення по кабелю, підключеного до наземного джерела електричного струму. Рідина, яка викачується з підземного джерела, подається на поверхню по трубі.

Основними конструктивними елементами глибинних насосів для свердловин є:

 • електродвигун;
 • насосна частина.

Двигун займає нижню частину циліндричного корпусу, насосний відсік - верхню. У насосної частини передбачені парканні отвори для води, а на верхньому фланці розташований вихідний патрубок, до якого підключається трубопровід. Щоб не відбувався зворотній рух потоку, на вихідному патрубку слід встановити зворотний клапан.

Робочий елемент агрегату - колесо, що має вигляд плоского профільованого диска. За його периметру в радіальному напрямку розташовані невеликі лопатки, які захоплюють потік рідини і створюють вир всередині насосної частини. Створюваний при цьому тиск і відцентрова сила витісняють воду в напірний трубопровід.

Види свердловинних насосів Vitals Aqua

 1. Відцентрові. В цьому обладнанні на рідину, що знаходиться у внутрішній камері, впливає відцентрова сила, яка виштовхує її в напірну магістраль. В одночас з тим, в центральному сегменті робочої камери утворюється зона низького тиску, що провокує всмоктування через вхідний патрубок нової порції рідини. Пристрої цього типу універсальні, відрізняються високою продуктивністю і підтримують стабільно високі показники тиску в комунікаціях, можуть тривалий час працювати в безперервному режимі.
 2. Шнекові. Агрегати призначені для перекачування як чистої води, так і рідких середовищ, забруднених мулом, твердими частинками. Ці свердловини заглибні насоси відрізняються простою конструкцією. За продуктивністю вони поступаються відцентровим, тому застосовуються для вирішення простих побутових завдань: поливу ділянки, осушення та наповнення басейнів, водопостачання дачі.
 3. Вихрові. Моделі відрізняються тим, що здатні забезпечити хороший тиск навіть при незначному об’ємі води в свердловині. Важлива умова для безперебійної роботи гідромашини - низький вміст твердих домішок у воді.

Переваги свердловинних насосів Vitals Aqua

Компанія ТМ Vitals Aqua - один з провідних постачальників насосного обладнання. Сучасне автоматизоване виробництво, використання зносостійких комплектуючих, контроль якості кожної партії - все це дозволяє випускати конкурентоспроможну продукцію з високими робочими характеристиками. Переваги насосів забезпечуються такими конструктивними особливостями:

 • мідний дріт в статорах всіх моделей;
 • вали з зносостійкої нержавіючої сталі в насосної частини;
 • високоякісні підшипники закритого типу;
 • антикорозійна гальванічна обробка внутрішніх поверхонь насосної частини;
 • сальник торцевого ущільнення з кераміки;
 • заповнений маслом двигун.

Компанія ТМ Vitals Aqua пропонує купити глибинні свердловинні насоси різних модифікацій. Ми співпрацюємо з оптовими клієнтами, забезпечуємо інформаційну та сервісну підтримку партнерів. Доставка продукції здійснюється по всій території України.

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!