Контролери тиску автоматичні Vitals AQUA

Контролери тиску автоматичні Vitals AQUA

Встановлення автоматичних контролерів тиску — оптимальне рішення для безперебійної подачі води і підтримки стабільних показників тиску в трубопроводі автономних систем водопостачання. Устаткування ТМ Vitals Aqua має високі технічні характеристики, відрізняється надійністю і безпекою. Підприємство випускає широкий модельний ряд автоматичних контролерів тиску, реалізує продукцію оптом з доставкою по території України.

Область застосування контролерів тиску-автоматів

Основне завдання цих пристроїв — запуск і зупинка електричних насосів в процесі їх експлуатації. Регулятори сумісні з усіма модифікаціями насосів для води. Область їх застосування включає:

 • системи автономного водопостачання;
 • магістральні водогони;
 • автоматичні насосні станції.

Рідина, що проходить через контролер, повинна відповідати ряду вимог. Не рекомендується встановлювати пристрої в системах, по яких циркулює мінеральна або морська вода, легкозаймисті рідини, стоки з хімічно-агресивними компонентами, великими твердими забрудненнями і волокнистими включеннями. Оптимальними умовами роботи для контролерів тиску є контроль тиску чистої води, яка подається зі свердловин, колодязів, водоймищ або природних водойм в системи побутового або господарського водозабезпечення.

Принцип роботи автоматичних контролерів тиску насоса

Основним робочим елементом контролера є датчик тиску, по якому користувач може візуально контролювати цей показник. Він вимірює тиск в трубопроводі і дає сигнал на замикання або розмикання електричного кола, якщо цей параметр виходить за встановлені користувачем обмеження. Таким чином, пристрій запускає насос в момент, коли починається споживання води, і зупиняє її після закривання крана.

Прилад сумісний з зануреними і поверхневими насосами, оснащеними однофазними електродвигунами змінного струму. Його монтаж може виконуватися на будь-якій горизонтальній або вертикальній ділянці комунікацій між першою точкою водоспоживання і вихідним патрубком помпи. Пристрій працює таким чином:

 1. Користувач включає воду і тиск в системі опускається до нижньої точки.
 2. Автоматичний контролер тиску запускає насос, в трубопровід закачується вода, тиск підвищується.
 3. Поки є рух рідини в трубах, пристрій працює в безперервному режимі.
 4. Коли рух води припиняється, прилад зупиняє насос.

Монтаж автоматичного контролера тиску насоса дозволяє отримати такі переваги:

 • захистити побутову і виробничу техніку від «сухого» ходу;
 • забезпечити безперервну водоподачу до точок споживання;
 • організувати безперервний контроль за тиском водопровідних систем.

Переваги автоматичних контролерів тиску Vitals Aqua

За технічними характеристиками і конструкцією обладнання відповідає вимогам стандартів України. При дотриманні нормативних умов експлуатації гарантований термін служби агрегатів становить 5 років, на всю техніку діє гарантія виробника 3 роки.

До переваг контролерів тиску-автоматів відносяться:

 • цифровий дисплей або манометр для візуального контролю параметрів;
 • світлодіодні індикатори;
 • автоматичний захист від перевантажень;
 • збереження вихідних налаштувань при перепадах напруги в мережі;
 • широкий діапазон пускового тиску;
 • можливість горизонтального і вертикального монтажу.

В асортименті ТМ Vitals Aqua представлені автоматичні контролери тиску для вирішення різноманітних побутових і виробничих завдань. Підприємство запрошує до співпраці оптових покупців, забезпечує кожному клієнту інформаційну підтримку і сервісне обслуговування.


Для того, щоб купити поверхневий насос Виталс АКВА необхідноно клікнути на кнопку "купити" і обрати товар у одного з наших дилерів (крім того, Ви можете вибрати дилера з усього списку на сторінці "Де купити").

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!