Фiльтр
Ціна
від до грн
Максимальна об'ємна подача (Qmax), л / хв
997
975
976
Максимальна об`ємна подача (Qmax)
983
Максимальний напір (Нmax), м
853
977
869
860
Споживана потужність (Р1), Вт
829
973
908
974
Сортувати за:

Поверхневі насоси Vitals AQUA струменевої серії JW

Головними перевагами струминних насосів являються: надійність, універсальність та невибагливість.

Весняні калюжі й зелена трава, що підіймається назустріч сонцю, нагадали господарям приватних будинків, дач, городів, що саме час підготуватися до літніх турбот. Значна частина цих клопотів — забезпечення водою як людей, так і рослин. Якщо джерело води — свердловина чи колодязь, то для її підіймання на поверхню стовідсотково необхідно мати насос. Серед найбільш сучасних та доступних за ціною — ми пропонуємо придбати струминні насоси Vitals Aqua.


Особливості струминного насоса Vitals Aqua

Принцип роботи струминного насоса багатьом відомий із дитинства. Це пульверизатор. У трубку, що звужується, під тиском нагнітається повітря. Через те, що повітря виходить із вузького отвору з великою швидкістю, тиск у потоку значно нижчий, ніж навколо. Це розрідження всмоктує воду або інше доступне середовище. Струмінь, що утворюється під час роботи, і дав назву класу насосів — струминні. Якщо робоча (захоплювальна) речовина має газоподібну форму, а перекачувана речовина — рідина, то такий тип насоса називається інжектор. Але для перекачування води як робоча речовина зазвичай використовується теж вода. Такий насос є ежектор. Насоси, що призначені для встановлення на поверхні, а не у свердловині або під водою, називають поверхневими.

Поверхневі насоси струминні серії JW компанії Vitals Aqua влаштовані за типом ежектора. Вони перекачують воду за допомогою води. Але коли після тривалого простою робоча камера заповнюється повітрям (лишається без води), агрегат під час запуску на кілька секунд перетворюється на інжектор. Робоче колесо обертається, жене з великою швидкістю повітря через сопло. У робочій камері виникає розрідження. Туди з джерела підсмоктується вода, і насос переходить у режим тривалої роботи. Тому струминні водяні насоси належать до самовсмоктувальних. Ця властивість позбавляє необхідності під час кожного запуску заливати воду в робочу камеру. Щоб подача рідини почалася одразу після вмикання насоса, достатньо встановити на вхідному трубопроводі зворотний клапан.


До основних відмінностей можемо віднести наступні параметри насосів струминних серії JW:

 • обмотка статора електродвигуна виготовлена з мідного дроту;
 • вбудований захист електродвигуна від перегріву;
 • вал насоса виготовлений із нержавіючої сталі;
 • високоякісні підшипники;
 • графіто-керамічне ущільнення;
 • робоче колесо насоса виготовлене з латуні;
 • дифузор виготовлений із високоякісного полімеру — поліфеніленоксиду;
 • робоча камера насоса виготовлена з чавуну;
 • корпус і кришка насоса виготовлені з чавуну;
 • кабель живлення завдовжки 1,5 м у комплекті постачання;
 • великий напір за великої об’ємної подачі.


Сфера застосування поверхневих насосів для перекачування води

Як правило, ці гідравлічні агрегати здатні перекачувати великі обсяги води під не дуже високим напором. Поверхневий струминний насос для свердловини із дзеркалом води на глибині 4–6 метрів від поверхні землі — чудове рішення. Адже в нього глибина всмоктування води — до 8 метрів.

Достатній напір і продуктивність дають змогу використовувати струминні насоси для поливу городів навіть на досить високих місцях. Наприклад, насос поверхневий струминний Vitals aqua JW 1064de має максимальну об'ємну подачу води —  64 л/хв, а максимальний напір — 43 м.

Через невисоку залежність від наявності забруднень струминні насоси добре придатні для відкачування води з водойм, резервуарів, можуть використовуватися як насоси для осушення басейнів. Щоб захистити робочу камеру від потрапляння піску, іржі, інших твердих частинок, рекомендується на вхідному патрубку насоса встановити фільтр.

Купивши насос струминний Vitals Aqua, ви отримаєте чудовий агрегат, яким також можна підвищити тиск у побутовому або магістральному водопроводі. Він може застосовуватися самостійно або в складі автоматичних і напівавтоматичних насосних станцій, забезпечує стабільність потоку. Мало залежить від коливань напруги живлення і зміни інших умов роботи.

Важливі частини насосів Vitals Aqua виготовляються з міцних і стійких до корозії матеріалів. Для поліпшеного відведення тепла на зовнішньому корпусі двигуна застосовуються великі за площею ребра охолодження. Крім того, є вбудований захист від перегріву. Агрегати можуть безперервно працювати навіть за температури води й повітря до +40 °С. Загалом насоси Vitals Aqua характеризуються надійністю і тривалим терміном служби.


Де купити струминний насос для дому чи дачі?

Наша компанія пропонує розглянути та купити насоси поверхневі струминні за найнижчими цінами да доставкою по Україні у нашого офіційного партнера "Інтернет-магазин ROMB.UA".

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!