Фiльтр
Ціна
від до грн
Ємність бака, л
681
685
684
Матеріал корпусу
687
688
Тип установки
689
690
Сортувати за:

Гідроакумулятори (гідробаки) Vitals AQUA

Надійні гідроакумуляторні баки ТМ Vitals Aqua забезпечують комфортну експлуатацію систем водопостачання, захищають комунікації від гідроударів. У каталозі компанії представлені пристрої різних модифікацій для побутового та промислового використання. Устаткування виготовлене відповідно до ДСТУ, відрізняється довговічністю і простотою в обслуговуванні. Продукція реалізується оптом з доставкою по території України.

Конструкція і принцип роботи

Гідроакумуляторний бак — це металева ємність, всередині якої встановлена ​​мембрана з еластичного полімеру. Вона грає роль перегородки і розділяє внутрішній простір бака на дві частини: з одного боку він заповнений водою, з іншого - повітрям (інертним газом). Під час споживання води насос заповнює ємність водою, мембрана деформується в бік повітряного прошарку і стискає її. Зміна тиску у водяному контурі фіксується манометром, при досягненні встановленого значення подача води автоматично припиняється.

В ході експлуатації системи водопостачання вода з ємності витрачається. Коли тиск знижується до гранично допустимого рівня, насос знову включається і заповнює її. Ці процеси циклічно повторюються.

У складі водопостачальної станції гідроакумулятор (гідробак) працює за таким принципом: коли споживач відкриває кран, вода починає надходити з бака. Це триває до тих пір, поки не запуститься насос. Після включення насоса витрати з ємності припиняються. Таким чином, наявність мембранного накопичувача забезпечує миттєву подачу води з крана при включенні, підтримує стабільний напір і дозволяє насосу працювати в щадному режимі.

Пристрої випускаються в вертикальному і горизонтальному виконанні. Вертикальні моделі оснащені подовженими ніжками, горизонтальні — укороченими «лапками». Гідроакумулятори (гідробаки) можуть встановлюватися на підлозі або фіксуватися на стіні.

Призначення гідроакумуляторного бака

  1. Стабілізація тиску в комунікаціях. Купити гідроакумуляторний бак рекомендують для того, щоб за будь-яких режимів водоспоживання натиск в системі залишався стабільним. Це є важливою умовою для безперебійної роботи сантехніки і побутової техніки, підключеної до водопроводу. Накопичувачі також усувають коливання тиску, що впливають на роботу автономних систем подачі гарячої води. Наявність пристрою допомагає уникнути перепадів температури струменя при прийомі душу або миття посуду.
  2. Збільшення терміну служби насоса. Інтеграція мембранного бака в систему знижує частоту включень і виключень насоса. Прикладом цього може бути ситуація, коли користувач відкриває кран буквально на кілька секунд. У цьому випадку вода буде подаватися з ємності без запуску насоса.
  3. Профілактика гідроударів. Гіроаккумуляторний бак для води сприяє підтримці стабільного тиску в трубах, знижує навантаження на комунікації і зменшує ризик аварії.
  4. Підтримка аварійного запасу води під тиском. При відключенні електропостачання бак протягом якогось часу ще буде забезпечувати споживачів водою.

Переваги гідроакумуляторів ТМ Vitals Aqua для систем водопостачання

Устаткування виготовлене відповідно до нормативних стандартів, відповідає високим стандартам надійності і безпеки. Модельний ряд включає пристрої об'ємом від 24 до 100 літрів.

Конструктивними перевагами агрегатів є:

  • міцна і зносостійка мембрана EPDM, придатна для питної води;
  • наявність універсального кріплення для насоса у верхній частині бака у горизонтальних моделей;
  • полімерна вставка на фланці для захисту від корозії;
  • широкий діапазон робочих температур;
  • фіксація фланця різьбових з'єднань.

ТМ Vitals Aqua запрошує до взаємовигідної співпраці оптових покупців, інтернет-магазини, будівельні супермаркети. Щоб оформити замовлення на продукцію, телефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Наші менеджери приймуть заявку, оперативно укомплектують партію обладнання, організовують доставку в будь-який населений пункт України.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!