Brainy Filter
Ціна
від до грн
Максимальна споживана потужність, Вт
732
751
754
755
757
758
Максимальний гідростатичний напір, м
741
759
760
Максимальна подача, м³ / год
762
765
766
767
993
994
Максимальна температура теплоносія (TF клас), ° С
735
768
Діаметр вхідного / вихідного каналу, мм
736
769
Монтажна довжина, мм
737
770
Сортувати за:

Циркуляційні насоси Vitals AQUA

Циркуляційний насос необхідний для забезпечення руху теплоносія в системах опалення та гарячого водопостачання. Їх встановлюють в трубопровід із замкнутим контуром, а при включенні насос приводить в рух рідину, розганяючи її до заданої швидкості. Таким чином досягається рівномірний розподіл тепла по трубах і радіаторам опалення.

Компанія TM Vitals Aqua пропонує насосне обладнання, що відповідає нормативним документам України:

 • ДСТУ EN 60335-2-41:2015;
 • ДСТУ EN 61000-3-2:2016 року;
 • ДСТУ EN 61000-3-3:2015;
 • ДСТУ EN 55014-3-1:2016.

Тривалий термін служби і безвідмовність в роботі циркуляційних насосів для опалення Vitals Aqua досягається за рахунок:

 • використання роторів "мокрого" типу з триступінчатим ручним регулюванням швидкості циркуляції теплоносія;
 • високоякісних мідних проводів в стартерах з ізоляцією;
 • встановленого на насосі асинхронного двигуна змінного струму з комутованою багатополюсною обмоткою;
 • нанесення гальванічного покриття на внутрішніх стінках насосної частини;
 • використання робочих колес з автоматичним балансуванням на етапі виробництва;
 • мінімального рівня вібрації при роботі;
 • пустотілого керамічного валу ротора з відцентровою багатолопатевою крильчаткою, виготовленою з термостійкого пластика PEG-30;

Всі насоси Vitals сертифіковані за стандартом IP44, що означає наявність захисту від попадання всередину механізму дрібних твердих частинок. Це значно підвищує терміни експлуатації.

Наше обладнання відноситься до класу H в плані ізоляції, завдяки чому здатне працювати з теплоносієм температурою від +2°С до +180°С.

Для яких теплоносіїв підійде циркуляційний насос Vitals

Залежить від його характеристик і параметрів, але в цілому будь-яка з представлених моделей буде актуальна для трьох типів теплоносіїв:

 1. Очищена вода.
 2. Антифриз на основі етиленгліколю або пропіленгліколю.
 3. Синтетичні мінеральні або пожежобезпечні масла в'язкістю до 20%.

Чим вище в'язкість теплоносія, тим більшої потужності потрібен насос. Характеристики доступних моделей детально розписані в інструкції, яку можна завантажити за посиланням на сторінці з товаром.

В яких ситуаціях має сенс використовувати циркуляційний насос

Устаткування цього класу застосовують:

 1. Коли немає можливості облаштувати гравітаційну циркуляцію гарячої води. Ситуації подібного роду виникають, коли труби розташовані паралельно до землі, або якщо в системі передбачені контруклони, що заважають природній циркуляції.
 2. Якщо відсутній вбудований насос в котлі.
 3. При недостатньому діаметрі труб, або коли є завужені елементи, через які вода погано проходить без тиску.
 4. Щоб підвищити енергоефективність котельні. З використанням циркуляційного насоса нагріта рідина надходить назад в котел ще гарячою, через що котлу потрібно менше ресурсів, щоб підігріти воду до необхідної температури. За рахунок цього знижуються витрати на опалення.
 5. Коли необхідно автоматизувати систему опалення, забезпечивши жителям зручне управління включенням/виключенням, за допомогою контролера. У цьому випадку також буде потрібен програматор і термостат.

Але варто пам'ятати, що циркуляційні насоси цього типу не призначені для перекачування неочищеної або "жорсткої" прісної води, що містить абразивні і волокнисті з'єднання. Те ж саме стосується теплоносіїв з високим вмістом жирів, кислот і лугів - ці хімічні сполуки можуть привести до передчасного виходу обладнання з ладу. Більш детальну інформацію щодо особливостей експлуатації ви знайдете в описі товарів.

Компанія Vitals Aqua займається оптовими продажами насосів для води, які підійдуть для рідин в'язкістю до 20%. Наші насоси витримують екстремальні температури теплоносія і здатні ефективно працювати в приміщенні з вологістю до 95% при температурі навколишнього середовища від +4°С до +40°С. Рекомендований робочий тиск в системі - до 10 бар. Якщо залишилися питання - телефонуйте в будь-який зручний час. Наші фахівці дадуть відповідь на запитання, що цікавлять і організують доставку партії в будь-який населений пункт України.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!