Фiльтр
Ціна
від до грн
Сортувати за:

Колодязні глибинні насоси Vitals AQUA серії DCw

Продуктивний і надійний колодязний насос ТМ Vitals Aqua серії DCw - відмінний вибір для системи водопостачання приватного будинку. Агрегат встановлюється в колодязях і забезпечує подачу чистої води в наземні і внутрішньобудинкові комунікації. Представлене в каталозі обладнання сертифіковане у відповідності зі стандартами України.

Агрегати відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, супроводжуються сервісним та гарантійним обслуговуванням.

Причини використовувати занурювальний колодязний насос для водопостачання

В колодязях можна встановлювати як поверхневі, так і заглибні гідромашини, але ми рекомендуємо віддати перевагу саме останнім. На користь глибинних моделей говорять такі чинники:

  • Занурювальні колодязні насоси здатні доставляти воду з підземних джерел, розташованих на глибині до 100 метрів і навіть більше.
  • Пристрої мають високу продуктивність. Вони здатні не тільки підняти воду на поверхню, але і забезпечити стабільний напір в наземних трубопроводах.
  • У стандартну комплектацію глибинних моделей найчастіше входить фільтр, що перешкоджає засміченню твердими домішками. Це подовжує термін їх служби, дозволяє рідше виконувати чистку і сервісне обслуговування.
  • Так як техніка охолоджується рідиною, що перекачується, ймовірність її перегріву мінімальна. Для додаткового контролю за роботою обладнання його можна укомплектувати вимикачем поплавця. Цей пристрій автоматично вимкне колодязний насос, якщо рівень рідини в джерелі знизиться до критичних значень.

Конструктивні переваги колодязних насосів Виталс серії DCw

Насосне обладнання ТМ Vitals Aqua виробляється відповідно до міжнародних стандартів якості і безпеки. Якщо ви хочете забезпечити безперебійну систему водозабезпечення приватного будинку, купіть колодязний насос цього бренду. Будь-який вибраний агрегат порадує вас низьким рівнем шуму і вібрації, здатністю тривалий час працювати в безперервному режимі, підтриманням стабільного тиску в трубах і невибагливістю в обслуговуванні.

Високі технічні характеристики гідромашин забезпечують такі конструктивні особливості:

  • робочі вали з нержавіючої сталі;
  • обмотка статора з мідного дроту;
  • сальник торцевого ущільнення з зносостійкого кераміки;
  • високоякісні підшипники закритого типу;
  • заповнений маслом двигун.

Де купити колодязні глибинні насоси VITALS AQUA

Компанія ТМ Vitals Aqua реалізує колодязні насоси серії DCw для дому оптом з доставкою по всій території України. Запрошуємо до співпраці інтернет-магазини, будівельні супермаркети, приватних оптових замовників. Кожному партнеру ми гарантуємо інформаційну та сервісну підтримку. З питань закупівель телефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

Развернуть
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!