Ми з вами знову зробили добру справу та подарували дітям шанс на життя!

Дата: 22.12.2019 1744
Ми з вами знову зробили добру справу та подарували дітям шанс на життя!

Напередодні святкування дня Святого Миколая ми організували масштабну акцію, у якій багато хто з вас узяли участь, зі збору коштів...

Напередодні святкування дня Святого Миколая ми організували масштабну акцію, у якій багато хто з вас узяли участь, зі збору коштів для відділення реанімації новонароджених Центру матері та дитини ім. професора М.Ф. Руднєва. Частина вторгованих коштів від продажу продукції ТМ Vitals, у період з 13 до 20 грудня, стала спроможною допомогою в нашому прагненні зберегти дитячі життя.

На зібрану суму ми придбали катетери та одноразові пелюшки, без яких неможливе підтримування життєзабезпечення новонароджених у неонатологічній реанімації. Ці витратні матеріали не входять до переліку предметів першої необхідності, тому не закуповуються за державні кошти.

Співробітники нашої компанії вже відвідали відділення реанімації новонароджених, передали закуплені товари та дізналися про проблеми маленьких пацієнтів. Завідувач відділення інтенсивної терапії, Буяльський Олександр Станіславович, подякував кожному, хто взяв участь у соціальній ініціативі й підкреслив, що придбані матеріали для них практично як золото.

Ми, зі свого боку, також хочемо висловити всім вам величезну подяку за подароване передноворічне диво для новонароджених – шанс на повноцінне майбутнє!

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!