Бак розширювальний 10л Vitals aqua HFT 10

Артикул: 57949

  • Ціна: 1 083 грн

* Рекомендована Роздрібна Ціна

Характеристики

Максимальний робочий тиск, МПа 0,35
Мембрана EPDM
Ємність бака, л 10
Максимальна температура, °С +99
Діаметр патрубка G¾-B
Вага нетто / брутто, кг 3,4 / 3,8

Розширювальні баки – це герметична сталева посудина, розділена еластичною водонепроникною мембраною на дві частини. В одній частині передбачений патрубок для підключення до системи опалення, інша частина заповнена газом. У газовій частині передбачений ніпель, необхідний для утворення початкового тиску.

 У мембранних розширювальних баках теплоносій не контактує з повітрям, що значно знижує його корозійну активність, а тиск у баку й системі опалення може коливатись у широкому діапазоні.

 Розширювальні баки Vitals Aqua серії HFT належать до розширювальних баків мембранного типу плоскої форми з незмінною мембраною.

 Розширювальні баки призначені для компенсації коливань об’єму теплоносія, які виникають при зміні його температури в замкненому контурі системи опалення.

 При розігріванні системи надлишковий об’єм теплоносія надходить у розширювальний бак, розтягуючи мембрану і стискаючи повітря, а в момент охолодження – дефіцитний об’єм витісняється з бака стислим повітрям. Незначні витоки теплоносія в системі також компенсуються теплоносієм, який був витіснений із розширювального бака, якщо резервний об’єм був передбачений при його розрахунку.

Розвернути
  • Висока якість зварювання частин бака.
  • Високоякісна мембрана EPDM.
  • Надійне лакофарбове покриття.
  • Плоска форма корпусу для зручності монтажу.
  • Нерозбірна конструкція.
Написати відгук
Рекомендовані товари Новинки Акційні товари
Купити у наших дилерів
Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!